• Албан ёсны цахим хуудас
Утасны жагсаалт

АЙМГИЙН УДИРДЛАГА, ХЭЛТЭС, ГАЗРЫН ДАРГА НАРЫН

 УТАСНЫ ЖАГСААЛТ

 

Овог, нэр

Албан тушаал

Ажлын утас

1

О.Пүрэвдорж

Иргэдийн Төлөөлөгчдийн Хурлын дарга

7032-2354

2

А.Ишдорж

Засаг дарга

7032-2376

3

С.Ундрах

Засаг даргын орлогч

7032-2982

4

И.Доржсүрэн

Засаг даргын орлогч

7032-3847

5

Ц.Ганболд

Засаг даргын Тамгын газрын дарга

7032-2073

6

Т.Гончигдорж

ИТХ-ын Нарийн бичгийн дарга

7032-2200

7

Н.Энхцэцэг

Төрийн захиргааны удирдлагын хэлтсийн дарга

7032-2380

8

А.Отгонцэцэг

Хууль, эрх зүйн хэлтсийн дарга

7032-3072

9

Ч.Гүнсэнхорол

Хөгжлийн бодлого, төлөвлөлт,

хөрөнгө оруулалтын хэлтсийн дарга

7032-3719

10

Б.Сайнжаргал

Нийгмийн бодлогын хэлтсийн дарга

7032-3071

11

Ц.Идэрсайхан

Санхүү, төрийн сангийн хэлтсийн дарга

7032-2562

12

Т.Үржинпүрэв

Хяналт-шинжилгээ, үнэлгээний хэлтсийн дарга

7032-3565

13

М.Дэлгэрсайхан

Цэргийн штабын дарга

7032-2215

14

Г.Баясгалан

Байгаль орчин, аялал жуулчлалын газрын дарга

7032-3260

15

 

Биеийн тамир, спортын газрын дарга

7032-2099

16

Н.Чимэддорж-Ойдов

Боловсрол, соёл, урлагийн газрын орлогч дарга

7032-2506

17

Т.Ариунболд

Газрын харилцаа, барилга, хот байгуулалтын газрын дарга

7032-3720

18

Ж.Энх-Амар

Гэр бүл, хүүхэд, залуучуудын хөгжлийн газрын дарга

7032-2227

19

С.Дуламсүрэн

Мэргэжлийн хяналтын газрын дарга

7032-3156

20

Д.Одонбаяр

Онцгой байдлын газрын дарга

7032-2740

21

З.Балданням

Орон нутгийн өмчийн газрын дарга

7032-2006

22

М.Эрдэнэчулуун

Санхүүгийн хяналт, дотоод аудитын албаны дарга

7032-4171

23

Г.Мөнхтөр

Стандарт, хэмжил зүйн хэлтсийн дарга

7032-2320

24

О.Түмэнжаргал

Статистикийн хэлтсийн дарга

7032-2427

25

Н.Эрдэнэсувд

Татварын хэлтсийн дарга

7032-2425

26

Б.Цэдмаа

Улсын бүртгэлийн хэлтсийн дарга

7032-2606

27

Б.Оюунчимэг

Ус, цаг уур, орчны шинжилгээний төвийн дарга

7032-2472

28

Т.Нарангарав

Хөдөлмөр, халамжийн үйлчилгээний газрын дарга

7032-2538

29

С.Цэдэнбалжир

Хүнс, хөдөө аж ахуйн газрын дарга

7032-2267

30

Б.Мөнх-Эрдэнэ

Цагдаагийн газрын дарга

7032-2686

31

Ч.Хүрэлбаатар

Шүүхийн шийдвэр  гүйцэтгэх газрын дарга

7032-2030

32

Д.Мягмарсүрэн

Шүүхийн шинжилгээний албаны дарга

7032-2838

33

Д.Шивааннүрдэв

Эрүүл мэндийн газрын дарга

7032-2195

34

Н.Норгинбадам

 Нийгмийн даатгалын хэлтсийн дарга

7032-3433

35

Б.Анхтуяа

Төрийн-үйлчилгээ, мэдээллийн төвийн дарга

7032-3222

36

Б.Норовсүрэн

Насан туршийн боловсролын төвийн дарга

99105274

37

Э.Хүдэрчулуун

Бүсийн оношилгоо, эмчилгээний төвийн дарга

7032-2203

38

С.Санчир

Өвөрхангай аймаг дахь Политехникийн коллежийн захирал

7032-2089

39

Б.Дэмбэрэлсайхан

“Эрдэнэт, Булганы цахилгаан түгээх сүлжээ” ТӨХК-ийн захирал

7032-2176

40

Д.Лхам-Оролмаа

“Өвөрхангай АЗЗА” ТӨХК-ийн захирал

7032-2663

41

Ц.Хоролсүрэн

“Онги-Ус суваг” ОНӨААТҮГазрын захирал

7032-2642

42

Д.Сүх-Өлзий

“Арвайхээр тохижилт үйлчилгээ” ОНӨААТҮГазрын захирал

7032-2543

43

С.Дуламрагчаа

“Онги-Таац” голын сав газрын захиргааны дарга

7032-2567

44

Ц.Банди

Орхоны хөндийн байгалийн цогцолборт газрын хамгаалалтын захиргааны дарга

99043334

45

Б.Сүхбаатар

ЗООНОЗ өвчин судлалын төвийн дарга

7032-3379

46

Д.Түмэнжаргал

Хөгжимт драмын театрын дарга

99327979

47

Д.Тогтох

Аймгийн музейн захирал

7032-2054

48

Н.Төмөрбаатар

Эрдэнэ зуу музейн захирал

7032-7285

49

Л.Анхбаяр

Аймгийн төв номын сангийн захирал

7032-2613

50

Ш.Оюунчимэг

Гэр бүл, хүний хөгжлийн төвийн  дарга

99065065

51

Н.Амартүвшин

Автотээвэрийн үндэсний төв Өвөрхангай аймаг дахь 

салбарын дарга

89665505

52

М.Жамъяншарав

“Мэдээлэл холбооны сүлжээ” ТӨХХК-ийн Өвөрхангай аймаг дахь газрын дарга

7032-3599

53

Н.Ширчин

“Монголын цахилгаан холбоо” ХК-ийн Өвөрхангай аймгийн холбооны газрын дарга

7032-4949

54

Д.Өлзийхишигт

Шуудан холбооны газрын дарга

7032-3259

55

О.Батжаргал

Аудитын газрын  дарга

70323253

56

Д.Мөнхбаяр

Өвөрхангай аймаг дахь Шүүхийн Тамгын газрын дарга

7032-2448

57

Ж.Уламбаяр

Тагнуулын ерөнхий газрын Өвөрхангай аймаг дахь хэлтсийн дарга

7032-2916

58

Б.Эрхэмбаатар

Прокурорын газрын дарга

7032-2367

59

Д.Ганбат

Хархорин сумын Шүүхийн Тамгын газрын дарга

7032-7878

60

Н.Гүрбадам

Зэвсэгт хүчний 256 дугаар ангийн захирагч

7032-1120

61

Б.Галбат

Зэвсэгт хүчний 113 дугаар ангийн захирагч

-

62

 А.Эрдэнэтунгалаг

Эрүүл мэндийн даатгалын хэлтсийн дарга

95950295

 

                                       

 

 

 

 

 

СУМЫН ЗАСАГ ДАРГА НАРЫН УТАСНЫ ЖАГСААЛТ

Д/д

Сумын нэр

Нэрс

Утасны дугаар

1

Арвайхээр

Б.Ганбат

99039025

88805550

2

Баруунбаян-Улаан

Д.Баатарчулуун

99064008

3

Бат-Өлзий

С.Амгалан

99746997

4

Баянгол

Д.Бямбатогтох

80981818

5

Баян-Өндөр

С.Чулууншагай

91069998

6

Богд

Ж.Гүнгээбуу

91115717

7

Бүрд

М.Мөнхбаяр

88320506

8

Гучин-Ус

Х.Энхтайван

91114779

9

Есөнзүйл

Т.Бат-Өлзий

99961333

10

Зүүнбаян-Улаан

Б.Баасан

99144784

11

Нарийнтээл

Б.Сугар

88100311

12

Өлзийт

Ж.Пүрэвсүрэн

95718899

13

Сант

Б.Адъяатогтох

99902109

14

Тарагт

Т.Нямдаваа

99922825

15

Төгрөг

Х.Лхагва

88046430

16

Уянга

Б.Бямбадорж

99069281

17

Хайрхандулаан

Ч.Ганхуяг

99949171

18

Хархорин

Г.Одгэрэл

99069652

19

Хужирт

Т.Баярмөнх

99103605

 

 

 

 

 

 

 

 

СУМЫН ЗАСАГ ДАРГЫН ТАМГЫН ГАЗРЫН ДАРГА НАРЫН УТАСНЫ ЖАГСААЛТ

Д/д

Сумын нэр

ЗДТГ-ын даргын  овог, нэр

Утасны дугаар

1

Баян-Өндөр

Д.Cонинбаяр

99043867

2

Бүрд

Б.Гачмаа

99066759

3

Бат-Өлзий

Н.Бат-Эрдэнэ

98111976

4

Баруунбаян-Улаан

Б.Доржнямбуу

99323535

93027773

5

Баянгол

Н.Балдандорж

88779997

6

Гучин-Ус

Н.Тунгалаг

99962852

7

Есөнзүйл

С.Бат-Эрдэнэ

99280797,

88014939

8

Өлзийт

Л.Гантулга

88245130

99293798

9

Зүүнбаян-Улаан  

Б.Шагдарсүрэн

99583985

10

Богд

Т.Баттогтох

91115112

11

Нарийнтээл

Б.Ичинноров

99967792

12

Сант

Г.Бат-Эрдэнэ

89977557

13

Тарагт

Б.Батцэцэг

99266055

14

Төгрөг

Ө.Баттуяа

(түр орлон гүйцэтгэгч)

88485988

15

Уянга

З.Дагвасүрэн

99107658

16

Хайрхандулаан     

А.Батсайхан

99944801

17

Хужирт

З.Цэцэгмаа

91010016

18

Хархорин

Д.Долгормаа

99086261

19

Арвайхээр

С.Ганчимэг

99056523

       

 

 

 

2018-05-24 11:45:27